بلاگ
بهترین اتومبیل برای مراسم عروسی
برگزاری مراسم عروسی در کشور ما همواره از اهمیت خاصی برخوردار بوده است. مجلس عروسی در زندگی هر فردی جایگاه ویژه ای دارد و ماشین عروس یکی از تشریفات عروسی محسوب می شود که در جای خود اهمیت زیادی داد. هر عروس و دامادی آرزو دارند بر زیباترین مرکب خوشبختی سوار شوند. تهیه و تزیین ماشین عروس از جمله کارهای مهم عروس و داماد است که باید برای آن چه از لحاظ نوع و مدل دلخواه و چه از نظر هزینه باید برای آن برنامه ریزی نمود.
تگ ها :
ادامه مطلب
راهنمای برگزاری تشریفات عروسی
برای برگزاری یک جشن عروسی مجلل و با شکوه مطمئنا به راهنما نیاز دارید. با این کار می توانید جشن عروسی را بهتر برگزار کرده و هیچ نگرانی از بابت فراهم کردن امکانات پذیرایی نداشته باشید. برای چگونگی برگزاری تشریفات عروسی به برخی از مهمترین نکات و همچنین راهنمایی های لازم در این زمینه می پردازیم.
تگ ها :
ادامه مطلب
چک لیست عروسانه
عروس خانم های عزیز ،این چک لیست ۲هفته مانده به عروسی است. در این بازه زمانی شما بایستی بعضی کارها راانجام بدهید و از بعضی دیگر اجتناب کنید تا دچار خستگی، بیماری و التهاب و آسیب های احتمالی پوست نشوید.
تگ ها :
ادامه مطلب
۹ سوال اساسی برای مراسم خواستگاری
از ویژگی های مهم شخصیت بالغ که آمادگی ازدواج و برعهده گرفتن مسئولیت زندگی متاهلی را دارد،میل به رشد و ارتقا شخصی است.این موضوع یعنی علاقه به یادگیری و ارتقا در ابعاد فردی،ارتباطی،انعطاف پذیری و قبول اینکه میدانم کامل نیستم و در ازدواج ممکن است با ضعف هایم روبرو شوم ،اما میخواهم در مسیر ازدواج رشد کنم و بهتر
تگ ها :
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load