• 02144389826-27
  • info@royayetalaei.com

چک لیست عروسانه

24 فروردین ، 1398
تشریفات رویای طلایی
0 کامنت
تگ ها :
عروس خانم های عزیز ،این چک لیست ۲هفته مانده به عروسی است.
در این بازه زمانی شما بایستی بعضی کارها راانجام بدهید و از بعضی دیگر اجتناب کنید تا دچار خستگی، بیماری و التهاب و آسیب های احتمالی پوست نشوید.

دو هفته قبل
اگر قرار است عروس برنزه باشید، دو هفته قبل از مراسم دست به کار شوید.به این ترتیب و در طی دوهفته پوست شما رنگ برنز طبیعی و خوش رنگ پیدا خوهد کرد و تم نارنجی و مصنوعی نخواهید داشت.

یک هفته قبل

دور چیپس ، پفک و غذاهای پر ادویه خط قرمز بکشید و از چند روز قبل از مراسم میوه و سبزیجات زیاد بخورید.چرا که غذاهای پر ادویه ،چرب و شور ، پوست را کدر ،خسته و تیره و جوش دار میکند.
• برای شست و شوی موهای خود از آب ولرم استفاده کنید چرا که آب داغ باعث از بین رفتن چربی های محافظتی موها که باعث نرمی و انعطاف آنهاست میشود.
• علاوه ب این ها یادتان نرود که آب فراوان بنوشیدو در رژیم غذایی تان حتی المقدور این موارد را بگنجانید:
چای سبز، گوجه فرنگی، توت فرنگی، توت سفید، توت قرمز، هندوانه، ماهی، بروکلی، گریپ فروت، گردو، حبوبات، پرتقال، برنج قهوه ای، اسفناج، لبنیات کم چرب، هویچ، تخم مرغ، انار
• در حمام از پاک کننده های مرطوب کننده استفاده کنید و حتما بعد از استحمام از لوسیون های خوش بو و نرم کننده پوست استفاده کنید.

۳تا ۷ روز قبل
در این هفته باقی مانده اصلا سراغ لایه برداری و پاک سازی عمیق پوست نروید.لایه برداری های ساده و سطحی باعث درخشندگی پوست صورت شما خواهد بودولی در بعضی افراد این نوع لایه برداری سبب ایجاد حساسیت و تورم و قرمزی پوست میگردد.

روز قبل

استراحت کنید و حتی المقدور در خانه بمانید. شب زودتر بخوابید. به فردا فکر کنید که چقدر منتظر رسیدنش بوده اید. استرس را از خودتان دور کنید؛تا راحت بخوابید. و یادتان باشد کافئین مصرف نکنید.

• مطمئن باشید با آرامش و دوری از استرس شما زیباترین عروس خواهید بود….
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظر خودتان را ارسال کنید
0