• 02144389826-27
  • info@royayetalaei.com

شمع آرایی در مراسم به چه منظور انجام می شود

27 شهریور ، 1398
تشریفات رویای طلایی
0 کامنت
تگ ها :

شاید یکی از بزرگترین دغدغه هر فردی چگونه برگزار شدن مراسم عروسی او باشد. در مراسم های عروسی امروزی از انواع چیدمان ها برای هر چه زیباتر برگزار کردن این مراسم استفاده می شود. شمع آرایی یکی از تزئیناتی است که در مراسم عروسی از آن استفاده می شود. در این مقاله ما شما را با شمع آرایی و هدف آن در مراسم آشنا خواهیم کرد.

استفاده از شمع آرایی در برگزاری بعضی از مراسم ها

امروزه برای برگزاری هر چه باشکوه تر بعضی از مراسم از انواع چیدمان ها مانند گل آرایی و یا شمع آرایی استفاده می شود. وجود شمع در هر مراسمی به آن زیبایی خاصی می بخشد. اما این که از چه شمعی در چه مراسمی استفاده کنیم نکته بسیار مهمی است که خود نیاز به آگاهی کامل دارد. مثلا شما می توانید از شمع برای مراسم جشن و شادی و یا غم و اندوه استفاده کنید اما این که از چه شمعی و یا چه نوع چیدمانی، هنری است که فقط بعضی از افراد به آن آگاهند.
 امروزه شمع آرایی یکی از خدماتی است که شرکت های خدمات مجالس ارائه می کنند. اگر شما از نحوه به کارگیری شمع و نوع چیدمان آن اطلاع کافی ندارید می توانید این کار را به خدمات مجالس بسپارید.

شمع های زیبا مراسم عروسی

منظور از شمع آرایی در مجالس

برای این که شما مجلسی عاشقانه و رمانتیک داشته باشید استفاده از شمع یک کار مهم است. شمع ها علاوه بر حس زیبایی به مجلس شما فضایی رویایی و گرم می بخشد. در مراسم های غم و اندوه مانند فوت عزیزان نیز می توان از شمع استفاده نمود  با این تفاوت که باید از شمع سیاه و چیدمان متفاوت استفاده کرد. اما در جشن و شادی مانند مراسم عروسی، جشن تولد، فارغ التحصیلی و... از شمع هایی به رنگ های متنوع و شاد استفاده می شود. اما شمع آرایی در هر کدام از این مراسم ها متفاوت است و با یکدیگر فرق می کند. شما می توانید علاوه بر شمع از گل آرایی نیز برای زیباتر و رمانتیک تر کرده مجلس خود استفاده کنید. برای این که مراسم عروسی شما جشنی خاطره انگیز و به یاد ماندنی در یادها باشد بهتر است از شمع و گل آرایی در کنار یکدیگر استفاده کنید. ممکن است شما در بند هزینه های این کارها باشید. اما ما به شما خواهیم گفت که این تزیینات هزینه زیادی برای شما ندارد اما جشن شما را زیباتر و صمیمانه تر می کند.

شمع آرایی زیبا مراسم عروسی

از شمع برای چه مکان هایی استفاده می شود؟

امروزه شمع و تزیین آن یک هنر محسوب می شود. شما ممکن است تصمیم بگیرید که خود تزیینات و چیدمان گل و شمع مراسم عروسی خود را انجام دهید اما هنگام عمل خواهید دید که این کار یک تخصص ویژه است. از شمع می توان در محل نشستن عروس و داماد و محل ورود آن ها به سالن، تزیین میز عروسی، میز صرف غذای مهمان ها و همه جای سالن می توان از شمع آرایی استفاده کرد و به مراسم رونق ویژه بخشید.

استفاده از شمع و مفهوم آن

شما برای هر جشن و مهمانی و یا هر محفل غم و اندوه می توانید از شمع استفاده کنید. مثلا استفاده از شمع در یک مهمانی به مهمانان شما حس خوشایندی می دهد و مهمانی شما را گرم تر می کند. استفاده از شمع در سفره عقد به زیبایی و عاشقانه تر شدن آن بسیار کمک می کند. همین طور استفاده از شمع در سر میز غذا برای مهمانان می تواند حس لذت بخش غذاخوردن را بیشتر کند. شاید شما برای این که به همسر خود حس علاقه خود را نشان دهید از شمع استفاده می کنید. در یک جشن تولد کودکانه برای این که به کودک خود بگویید که چقدر برای شما مهم است از شمع استفاده می کنید و یا این که در سالگرد جشن عروسی برای یاد آوری این روز برای همسر خود از شمع های رنگی با رایحه دلپذیر استفاده می کنید. به هر حال استفاده از شمع در هر مجلسی به آن گرمی و صمیمیت می بخشد.

شمع آرایی زیبا مراسم عروسی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظر خودتان را ارسال کنید
0