• 02144389826-27
  • info@royayetalaei.com

ایده های فوق العاده برای ورود عروس و داماد

09 مهر ، 1398
تشریفات رویای طلایی
0 کامنت
تگ ها :

ایده های فوق العاده برای ورود عروس و داماد

جشن عروسی یکی از مهمترین و خاطره ساز ترین مراسم های زندگی هر فرد است. لحظه ورود عروس و داماد یکی از جذاب ترین و به یادماندنی ترین لحظات این مراسم است که بسیار پرطرفدار است و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. در این مقاله قصد داریم ایده های جدید و مناسب لحظه ورود عروس و داماد را در اختیار دختر خانوم ها و آقا پسرهایی که قصد برگزاری مراسم عروسی را دارند، قرار دهیم. با ما همراه باشید.

لحظه ورود عروس و داماد 

خوشبختانه چند سالی است که توجه به تشریفات و برگزاری مراسم عروسی پرهزینه و مجلل، جای خود را به برگزاری مراسم های صمیمی و کم تجملاتی داده است و توجه برگزار کنندگان مراسم به ویژه عروس و داماد به خلق لحظه ها و خاطره های به یادماندنی و منحصر به فرد معطوف شده است. یکی از مهمترین و زیباترین بخش مراسم عروسی لحظه ورود عروس و داماد به فضای مراسم عروسی است که ارزش هزینه و زحمت بسیار زیاد را دارد و نه تنها برای خود زوجین بلکه برای تمامی مهمانان حاضر در مراسم لحظه ای جاوید و خاطره ساز خواهد بود.

ورود عروس و داماد به باغ عروسی

ایده های منحصر به فرد برای لحظه ورود عروس و داماد

 در نظر گرفتن فضای ورودی

اندازه فضایی که عروس و داماد از آنجا عبور کرده و به مهمانان می رسند، اهمیت بسیار زیادی در  ورود عروس و داماد خواهد داشت. اگر این فضا پهن و طویل باشد می توان سراسر مسیر را در دو طرف با شمع های کوچک سفید پوشش داده و با روشن کردن آنها، لحظه ورود عروس و داماد را رویایی و منحصر به فرد کرد.

 استفاده از گل های طبیعی

گل یکی از اصلی ترین و مهمترین عناصر زیبای طبیعت است که جلوه و شکوه خاصی به مراسمات عروسی بخشیده و می تواند  ورود عروس و داماد را خاطره ساز و شگفت انگیز نماید. طراحی طاق های پوشیده شده از گل های طبیعی، ایده ای بسیار جذاب است. توجه داشته باشید که گل های لیلیوم، الستر و ژربرا از جمله گل های پیشنهادی و بسیار زیبا جهت تزیین طاق ورودی مراسم به شمار می آیند. توصیه می شود در تزیین طاق حتما از گل آرایی استفاده نموده و با این کار جذابیت ورودی عروس و داماد را مضاعف نمایید.

 استفاده از گل رز قرمز

گل رز قرمز همواره در تمامی فرهنگ ها به ویژه فرهنگ غنی ایران زمین نمادی از عشق و محبت بوده است. یکی از ایده های جذاب برای لحظه ورود عروس و داماد، پوشاندن مسیر ورودی با استفاده از برگ گل های رز قرمز است که می تواند یک فضای رمانتیک و بسیار ویژه در مراسم ایجاد نماید.

 استفاده از آتش بازی

امروزه آتش بازی یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین بخش های مراسم عروسی است که معمولا  در پایان مراسم و در فضای خارجی تالار و یا باغ انجام می گیرد. ما توصیه می کنیم برگزاری این مراسم را کمی جلو انداخته و استفاده از لوازم ساده آتش بازی را به لحظه ورود عروس و داماد معطوف نمایید. استفاده از آتش بازی می تواند یک هیجان فوق العاده در عروس و داماد و مهمانان ایجاد نموده و لحظه ورود را رویایی تر نماید.

ورود ساقدوش ها را فراموش نکنید

متاسفانه چند سالی است نقش ساقدوش در مراسمات عروسی کمرنگ شده و اهمیت این موضوع نادیده گرفته شده است. باید توجه داشت حضور ساقدوش ها بسیار مهم است و می تواند  ورود عروس و داماد را هیجان انگیز تر نماید. استفاده از یک سبد پر از برگ گل های رز توسط ساقدوش ها و پاشیدن آنها کمی جلوتر از قدوم عروس و داماد ایده ای بسیار جذاب و منحصر به فرد است.

همراهی والدین

یکی از ایده های بسیار جذاب و شگفت انگیز برای لحظه ورود عروس و داماد، همراهی پدر و یا مادر زوجین در مراسم است، با اینکه این رسم کمی غربی به نظر می رسد اما وجه زیبایی داشته و نمادی از احترام و همراهی همیشه والدین برای عروس و داماد است.

ورود عروس و داماد به باغ عروسی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظر خودتان را ارسال کنید
0