تشریفات رویای طلایی
بهترین اتومبیل برای مراسم عروسی
برگزاری مراسم عروسی در کشور ما همواره از اهمیت خاصی برخوردار بوده است. مجلس عروسی در زندگی هر فردی جایگاه ویژه ای دارد و ماشین عروس یکی از تشریفات عروسی محسوب می شود که در جای خود اهمیت زیادی داد. هر عروس و دامادی آرزو دارند بر زیباترین مرکب خوشبختی سوار شوند. تهیه و تزیین ماشین عروس از جمله کارهای مهم عروس و داماد است که باید برای آن چه از لحاظ نوع و مدل دلخواه و چه از نظر هزینه باید برای آن برنامه ریزی نمود.
تگ ها :
ادامه مطلب
راهنمای برگزاری تشریفات عروسی
برای برگزاری یک جشن عروسی مجلل و با شکوه مطمئنا به راهنما نیاز دارید. با این کار می توانید جشن عروسی را بهتر برگزار کرده و هیچ نگرانی از بابت فراهم کردن امکانات پذیرایی نداشته باشید. برای چگونگی برگزاری تشریفات عروسی به برخی از مهمترین نکات و همچنین راهنمایی های لازم در این زمینه می پردازیم.
تگ ها :
ادامه مطلب
چک لیست عروسانه
عروس خانم های عزیز ،این چک لیست ۲هفته مانده به عروسی است. در این بازه زمانی شما بایستی بعضی کارها راانجام بدهید و از بعضی دیگر اجتناب کنید تا دچار خستگی، بیماری و التهاب و آسیب های احتمالی پوست نشوید.
تگ ها :
ادامه مطلب
۹ سوال اساسی برای مراسم خواستگاری
از ویژگی های مهم شخصیت بالغ که آمادگی ازدواج و برعهده گرفتن مسئولیت زندگی متاهلی را دارد،میل به رشد و ارتقا شخصی است.این موضوع یعنی علاقه به یادگیری و ارتقا در ابعاد فردی،ارتباطی،انعطاف پذیری و قبول اینکه میدانم کامل نیستم و در ازدواج ممکن است با ضعف هایم روبرو شوم ،اما میخواهم در مسیر ازدواج رشد کنم و بهتر
تگ ها :
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load