• 02144389826-27
  • info@royayetalaei.com

دلیل تفاوت ورودی عروس و داماد با ورودی میهمانان

04 مهر ، 1398
تیم تشریفات رویای طلایی
0 کامنت

آیا ورودی عروس و داماد با ورودی میهمان ها یکی باید باشد و علت آن چیست

امروزه زیبا برگزار کردن مراسم عروسی برای جوانان یک دغدغه بزرگ به شما می رود. هر عروس و داماد جوانی برای بهترین بودن مجلس عروسی خود برنامه هایی دارند. یکی از این برنامه ها محل ورودی عروس و داماد به مجلس است که این زوج های جوان دوست دارند به سبک ویژه ای آن را انجام دهند. در این مقاله ما شما را با بعضی از روش های ورود عروس و داماد به سالن آشنا می کنیم.

استفاده از رنگ و نور در ورودی عروس و داماد

برای این که مهمانان را متوجه حضور عروس و داماد به جشن کنیم باید ورودی مهمانان با عروس و داماد متفاوت باشد. برای تزیین ورودی عروس و داماد می توان از چیدمان های خاصی با رنگ های خاص استفاده کرد. استفاده از رنگ زیبا و شاد یکی از مواردی است که محل ورودی عروس و داماد به سالن را بسیار جذاب و مورد توجه می کند. شما می توانید از رنگ دلخواه خود برای این محل استفاده کنید. اگر شما طرفدار مد باشید؛ در این صورت می توانید از رنگ بنفش که بسیار مورد توجه جوانان است استفاده کنید. نور به هر مکانی جلوه ای زیبا می دهد. استفاده از نور پردازی زیبا و مناسب محل ورودی عروس و داماد را زیباتر و چشمگیرتر خواهد کرد.

ورودی مراسم

ورودی مراسم

گل آرایی و شمع آرایی در ورودی عروس وداماد

همیشه استفاده از گل زیبایی یک محل را دوچندان می کند. برای ورودی عروس و داماد به محل جشن سعی کنید از گل های مناسب با رنگ جایگاه استفاده کنید. فراموش نکنید برای ایجاد حس رمانتیک و عاشقانه از شمع آرایی نیز در کنار گل آرایی استفاده کنید. حتی می توان از پخش کننده های گلبرگ گل بر روی سر عروس و داماد استفاده کنید. آتش بازی نیز یک ترفند برای جلب توجه است.

ورودی عروس و داماد

ورودی عروس و داماد

تفاوت محل ورودی عروس و داماد با ورودی مهمانان

در واقع دلیل اصلی تفاوت ورودی میهمان ها و عروس و داماد به خاطر جلب توجه بیشتر می باشد. شب عروسی مهم ترین شب در زندگی هر شخص می باشد از همین رو ایده های خاص برای ورود و محل ورودی عروس و داماد می تواند تفاوت های چشمگیری در مراسم ایجاد نماید. نکته مهم دیگر تزئین محل ورودی می باشد. به خطار داشته باشید تمام مهمان ها باید متوجه ورود با شکوه عروس و داماد شوند بنابراین اگر محل ورودی بسیار شلوغ و با تزئینات خیلی زیاد باشد توجه میهمانان را از عروس و داماد پرت خواهد کرد.

بعضی از ایده ها در لحظه ورود

اگر شما به ایده های خلاقانه و جذاب برای لحظه ورود عروس و داماد می اندیشید و ایده ای ندارید می توانید از این ایده ها استفاده کنید. عروس و داماد می توانند با رقص و موزیک پا به محل جشن بگذارند. با این ایده شما تمام چشم ها را به سوی خود جلب می کنید و این حضور در فیلم عروسی شما ثبت خواهد شد. البته توجه نمایید که این ایده بیشتر برای زوج هایی مناسب است که بسیار پر انرژی باشند و شاید شما دوست داشته باشید که با استقبال مهمانان از ورودی عبور کنید و به جایگاه خود برسید. در این صورت از مهمانان خود خواهش کنید که در دو سمت ورودی بایستند و با گلبرگ گل از شما استقبال نمایند. حضور پدر و مادر یک ایده ی ناب و بکر برای ورودی عروس و داماد است. شما می توانید از پدر و مادر و عروس و داماد خواهش کنید که در این کار شما را یاری کنند. آتش بازی نیز از مراسم هایی است که توجه همه را به سوی شما جلب خواهد کرد. در هر صورت استفاده از هر گونه ایده ای برای لحظه ورود عروس و داماد می توان توجه همه مهمانان را به سمت این دو جلب کنید و یک خاطره فراموش نشدنی برای بهترین شب زندگی خود بسازید.

اگر شما از یک شرکت خدمات مجالس برای انجام این ایده ها کمک بگیرید حتما خواهید توانست که بهترین مراسم جشن را برای خود تدارک ببینید.  این شرکت ها با هزینه نه چندان زیاد این تشریفات را برای شما انجام خواهند داد.

ورودی مهمانان

ورودی مهمانان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظر خودتان را ارسال کنید
0