• 02144389826-27
  • info@royayetalaei.com

ایده هایی جذاب برای گیفت عروس و داماد

22 اسفند ، 1398
تشریفات رویای طلایی
0 کامنت

انتخاب گیفت عروس و داماد تنها بسته به بودجه شما دارد؛ زیرا هر چیزی می تواند به عنوان یک گیفت جذاب تزیین شده و به شکل یک یادبود در مراسم جشن عروسی مورد استفاده قرار بگیرد. شما در تهیه گیفت های عروسی می توانید از ساده ترین گیفت مثل مخروط های درخت کاج گرفته تا لوکس ترین گیفت یعنی شاسی های عکس عروس و داماد در ابعاد مختلف با بالاترین قیمت استفاده کنید. در حقیقت برای تهیه گیفت های عروسی سعی کنید همیشه در نظر داشته باشد وسایلی را به عنوان گیفت تزیین کنید که مورد کاربرد و علاقه خانم ها باشد؛ زیرا در جشن عروسی  مخاطبین شما برای گرفتن گیفت ها اکثرا خانم ها هستند.

انتخاب بهترین گیفت عروس و داماد

گیفت های عروسی به عنوان یک یادبود از مراسم جشن عروسی یک زوج می تواند انواع مختلفی داشته باشد، از خوراکی گفته تا مدل های دست ساز و گل های طبیعی و هر چیز دیگری که بتوان آن را تقریبا یک هدیه در نظر داشت و حسن نیت و همچنین عشق و تشکر زوجین را به مخاطب نشان دهد. در واقع ایده های جذابی برای انتخاب گیفت عروس و داماد وجود دارد که می تواند این یادبود را همیشه در ذهن میهمانان نگه دارد و خاطرات شیرینی را برای آنها زنده کند. در ادامه با چند ایده جذاب برای تهیه گیفت های عروسی آشنا می شنویم.

بهترین گیفت عروس و داماد

گیفت های آینه ای و گلدان های کوچک

آینه های کوچک که به شکل فانتزی هستند می توانند با تزیینات جذابی یک گیفت به یادماندنی برای مراسم عروسی شما باشند؛ زیرا معمولا گیفت ها بین خانم ها تقسیم می شوند و از آنجایی که آینه جزو وسایل مهم هر خانمی به شمار می آید پس گرفتن هدیه ای که یک آینه پر خاطره از طرف عروس و داماد باشد بدون شک می تواند بهترین گیفت عروس و داماد باشد. فکر نمی کنم کسی تا به حال در جشن عروسی از طرف عروس و داماد یک گلدان کوچک کاکتوس هدیه گرفته باشد، اما در واقع گل های کاکتوس به علت دوام بالا و شکل متفاونی که با دیگر گل های طبیعی دارند می توانند با تزیین تکه ای از روبان و یک کاغذ کادو به یک گیفت عروس و داماد تبدیل شوند و در صورت مراقبت و تکثیر سالیان دراز خاطرات به یاد ماندنی شب عروسی شما در ذهن همه باقی بماند.

انواع گیفت برای عروس و داماد

خاص ترین گیفت عروس و داماد

بهتر است برای انتخاب گیفت های عروسی وسایلی را در نظر بگیرید که قابل استفاده بوده و تنها جنبه تزیینی نداشته باشد. مثل یک بادبزن فانتزی با رنگ های جذاب؛ زیرا بادبزن ها جزو وسایل های پرکاربردی هستند که اکثر خانم ها در کیف خود با طرح و رنگ های متفاونی همراه دارند. پس تزیین بادبزن های چوبی و یا پلاستیکی با شاخه ای گل و یا یک روبانی با طرح زیبا می تواند هدیه ای دوست داشتنی برای خانم ها باشد. یکی از خاص ترین گیفت عروس و داماد که میهمانان علاقه زیادی به آن دارند لاک های رنگی است، بنابراین با انتخاب چند لاک متنوع شما می توانید تعدادی از آنها را به صورت یک بسته کادو کرده و در بین اجرای مراسم عروسی با آداب خاص بین میهمانان تقسیم کنید.

انواع مدل گیفت برای عروس و داماد

زیباترین گیفت های عروسی

گاهی اوقات عروس و داماد در نظر دارند گیفت هایی را تهیه کنند که ساده و کم هزینه باشند. در اینجا تهیه میوه درخت کاج که به مخروط کاج معروف هستند می توانند گزینه مناسبی باشند. در واقع با رنگ زدن این مخروط ها توسط اسپری ها و تزیین کردن آنها با نگین و یا مروارید شما می توانید یک گیفت عروس و داماد با صرف کمترین هزینه به دست آورید. یک ایده ی خاص دیگر انتخاب برخی از وسایل آشپزخانه مانند یک قاشق چوبی می باشد، قاشق های ظریف و چوبی که در بازار جزو وسایل فانتزی آشپزخانه به حساب می آیند معمولا می تواند هدیه ای خوشحال کننده برای میهمانان در نظر گرفته شود. در انتخاب گیفت عروس و داماد تنها کافیست کمی فکر کنید و خلاقیت داشته باشید تا بتوانید از هر چیزی به بهترین شکل یک گیفت جذاب بسازید. 

زیباترین گیفت های عروسی

ساده ترین گیفت عروسی

همیشه نباید گیفت های عروسی چیزهای گران قیمت و با ارزشی باشند بلکه گاهی اوقات یک دل نوشته بر روی یک کاغذ می تواند یک گیفت زیبا و به یادماندنی در جشن های عروسی باشد. یک گیفت کوچک و شیک به شکل یک کارت پستال در رنگ های متفاوت همراه با یک متن زیبا و جذاب با امضای عروس و داماد شاید بی نظیرترین گیفتی باشد که تا به حال کسی در مراسم عروسی از عروس و داماد هدیه گرفته می گیرد. اصلا این کارت ها می تواند به شکل نامه هایی  همراه با متن های متفاوت باشند. در بازار معمولا عروسک های بسیار کوچمی هستند که شبیه به یک سر کلیدی است و می تواند داشتن هر یک از آنها برای افراد جذاب باشد پس چه بهتر که این کار از طرف شما با صرف کمترین هزینه انجام شود.

ساده ترین گیفت های عروسی

لوکس ترین گیفت های عروسی

اگر به دنبال لاکچری ترین و گران ترین گیفت های عروسی هستید بهتر است بدانید انتخاب شاسی هایی از عروس و داماد می تواند گران ترین هدیه برای یادبود مراسم عروسی باشد. معمولا در مراسمات مجلل زیباترین عکس آتلیه عروس و داماد را به صورت ساشی های ۱۶*۲۰ تهیه کرده و عروس و داماد  متن زیبایی را همراه با امضای زوجین در پشت عکس به یادگاری می نویسند سپس طی مراسمات خاصی در زمان مشخصی از جشن عروسی میان میهمانان ساشی ها را پخش می کنند. یکی دیگر از این گیفت های جذاب سی دی جشن عروسی است البته این نوع گیفت ها با کمی تاخیر به دست میهمانان می رسد اما سالیان دراز می توانند در آلبوم خاطرات خانوادگی خود یاد و خاطره جشن عروسی شما را هم حفظ کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظر خودتان را ارسال کنید
0