• 02144389826-27
  • info@royayetalaei.com

گل آرایی


گل آرایی مراسم و مهمانی ها

امروزه گل آرایی در مراسم و مجالس حائز اهمیت شناخته شده است و به قسمتی ثابت و جدانشدنی از طراحی و دکوراسیون مبدل شده است. از این رو گل آرایی یکی از مهمترین بخش های تشریفات مجالس به شمار می رود. گل آرایی در مراسم های شما می تواند به خدمات عروس و داماد و همچنین مهمانان کمک به سزایی بگذارد. این کار زیبا به نورپردازی، طراحی و دکوراسیون روحی تازه می بخشد و باعث می شود بسیار زیباتر به نظر برسند. مجموعه تشریفات رویای طلایی با به کار گیری کادری مجرب و حرفه ای در زمینه گل آرایی، سعی بر این دارد که مراسم شما هرچه با شکوه تر و بهتر برگزار شود. گل آرایی مجالس شما با توجه به سلیقه و انتخاب خود شما انجام می شود و می توانید هر رنگ و مدلی که علاقه دارید را در مراسم خود داشته باشید.

گل آرایی مجالس

گل آرایی مراسم و مجالس به عوامل زیادی بستگی دارد، از جمله مراسم و میهمانی شما چه نوع مجلسی باشد، چه فصلی برگزار شود، در چه رده سنی باشید، چه نوع گل، چیدمان و تزئینی دوست داشته باشید و ... ولیکن به هر حال هر مراسم و گل آرایی و تزئیینات وابسته به آن نیاز به تخصصی دارد که نیروهای متخصص ما بهترین پیشنهادات و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند. 

گل آرایی مراسم

گل آرایی مراسم عروسی

گل آرایی مراسم عروسی، با توجه به سلیقه عروس و داماد، سن آنها، فصل برگزاری مراسم، نوع باغ عروسی و یا تالار برگزاری مجالس عروسی آنها انجام می پذیرد. گل آرایی ویژه عروسی چند مرحله متفاوت دارد که از مهمترین آنها می توان به گل آرایی میزهای مهمانان، گل آرایی جایگاه عروس و داماد، گل آرایی ورودی میهمانان و عروس و داماد، گل آرایی میز شام، گل آرایی ماشین عروس و دسته گل عروس و گل آرایی سفره عقد اشاره کرد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی این موارد گزینه هایی هستند که می توانید به دلخواه و متناسب با بودجه خود انتخاب و یا حذف نمایید. 

گل آرایی مجالس عروسی

گل آرایی میزهای مهمانان

گل آرایی نوعی تشکر و احترام به مهمانان و برگزاری مجلل تر مراسم به شمار می رود، گل آرایی و تزئین میزهایی که برای مهمانان تدارک دیده می شود می تواند بیشترین تاثیر را برای رضایت و خشنودی آنها به جای گذارد. گاهی حتی دیده می شود که در سرویس پذیرایی نیز از گل آرایی های ظریفی استفاده می شود تا پذیرایی به زیبایی بیشتری انجام شود.

گل آرایی میز مهمانان

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد برای عروس و داماد و حتی مهمانان مهمترین قسمت از مراسم است چرا که تمام عکس های یادگاری از مراسم در این قسمت گرفته می شود. بنابراین این قسمت از گل آرایی بسیار مهم و حائز اهمیت به شمار می رود، لذا گل آرایی جایگاه عروس و داماد باید به دست کادر حرفه ای و متخصص صورت گیرد تا خاطرات زیبایی از مراسم شما به جای بماند.

جایگاه عروس و داماد

گل آرایی مسیر ورود

به دلیل اینکه این نقطه توجه بسیاری را در بدو ورود جلب می کند، می بایست گل آرایی مسیر ورود میهمانان و عروس و داماد در سالن و باغ عروسی بسیار حرفه ای انجام شود و مجلل باشد تا نظر همه را به خود جلب کند.

مسیر ورودی عروس و داماد

گل آرایی میز شام

این میزها نه تنها به زیباتر کردن مراسم کمک می کند بلکه نمونه کار و نماد مجموعه تشریفاتی برگزار کننده خواهند بود، بنابراین به بهترین شکل و زیباترین حالت ممکن آراسته و تزئین می شوند. 

گل آرایی میز شام

گل آرایی ماشین و دسته گل عروس

این گل آرایی که برای ماشین عروس و دسته گل عروس انجام می شود، کاملاً سلیقه بوده و گزینه ای ایست که مجموعه تشریفاتی رویای طلایی جت رفاه حال عروس و داماد انجام می دهد. تمامی عروس و دامادها با هر بودجه ای که دارند، علاقه دارند که ماشین عروس و دسته گل زیبایی داشته باشند تا در فیلمبرداری روز عروسی جلوه ای خاص و شیک داشته باشند.

ماشین عروس

گل آرایی سفره عقد

گل آرایی سفره عقد نیز نیازمند کادر تخصصی ویژه سفره عقد است، چرا که گل آرایی سفره عقد با توجه به نوع سفره و وسایل و لوازم داخل آن می باید تناسب بی نظیری ایجاد کند تا با دیدن آن همه متحیر شوند، همچنین خاطره ای فراموش نشدنی را برای عروس و داماد و مهمانان به جای بگذارد.

سفره عقد